Yaz sezonu 5 şubatta açılmaktadır...  

Fark yaratan Betüş ve Çıtır Kids markalarını bünyesinde barındıran Sunay Konfeksiyon, kaliteli hizmeti hedef alarak sizleri zengin ürün yelpazesiyle buluşturuyor.


Bizden Haberler...

Fuar Katılımı
26.02-01.03.2009 tarihleri arasında Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarında İstanbul
EF-EM Fuar Merkezi
H 2, B 241'deyiz.
 

 

1992 yılında Sunay Tekstil adı ile kurulan şirketimiz, yıllık 200-250 bin adet örme kumaş, dokuma, triko ürün çeşitleriyle bebe ve çocuk giyimi imalatını titizlikle gerçekleştirmektedir.

Türkiye geneli ve yurt dışı satışlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, sağlam ve dinamik temeller üzerine kurduğu yapısını; fuar katılımları ve teknolojiyi yakından takip etmesi sayesinde her geçen gün geliştirmektedir.

Markalaşmaya verdiği önem dahilinde Betüş Bebe ve Çıtır Kids markaları altında üretimini sürdüren firmamız, değişen dünyaya ayak uydurmakta ve kendini yenilemeye devam etmektedir.Her Hakkı Saklıdır. Sunay Konfeksiyon Ltd. Şti.

bebe giyimi, bebe ve çocuk giyimi, bebe giyimi imalatçısı, bebe ve çocuk giyimi imalatçısı, bebe giyimi toptancısı, bebe ve çocuk giyimi toptancısı, bebe giyimi toptancı, bebe giyimcileri, bursa bebe giyimi, bursa bebe giyimi toptancıları, bursa bebe giyimi üreticileri, bebe kıyafeti, Betüş bebe, çıtır kids, sunay tekstil